Treningi

Planujemy nieprzerywanie treningów w Toruniu w lipcu/sierpniu prócz czasu na obozy sportowe w Krynicy (klubowy) oraz w Pucku (centralny PZTO).

Prosimy w miarę możliwości przychodzić na swoje grupy, zgodne z wiekiem, ewentualnie konsultować z trenerami itd. Wbrew temu co mówi grafik, treningi ITFu oraz zawodniczej grupy WT (czyli ostatnie zajęcia dnia) mogą być przedłużane do pół godziny, czyli treningi te będą trwały 1,5 godziny – czasem ostatnie pół godziny tylko z częścią grupy (technika na stopień itd.).

NIE MA już zapisów na poszczególne treningi – przychodzicie normalnie, przebieracie się w szatniach. Wyjątkiem są stacje/obwody we wtorki o 16:00 – tu każdorazowo trzeba zgłosić swoją obecność (najlepiej do dnia przed) w celu przygotowania odpowiedniej ilości stanowisk i obciążenia. Wtorek 16:00 przeznaczony jest dla zawodników ITF/WT każdego stopnia, którzy dodatkowo (poza treningami w grupach) chcą/powinni chcieć zwiększyć ogólny rozwój fizyczny i formę (wytrzymałość, siła). Na stacje nie nosimy doboków.