O klubie

– Treningi na własnej sali! Mieści się ona na Placu 18 stycznia 4, na „Dworcu Miasto”. Dookoła znajdują się darmowe parkingi. Lokalizacja w samym centrum jest dobrym kompromisem, aby być klubem TAE KWON DO z prawdziwego zdarzenia, dla ludzi z całego Torunia. Odbywają się w nim wszystkie zajęcia, od sekcji przedszkolnych po dorosłych, od Taekwon-Do ITF po Taekwondo WT (Olimpijskie). Szczegóły w zakładce „treningi”.

– Wszystkie grupy wiekowe z podziałem! Najmłodszy nasz podopieczny ma 3 latka, najstarszy 55!

– Prócz sztuki walki uczymy adeptów honorowego oraz godnego zachowywania się poza salą.

– Egzaminy na kolejne stopnie (kolorowe pasy).

– Zawody sportowe! Półkolonie! Obozy! Ciekawe akcje, np. wizyty trenerów z dalekiej Korei! Proponujemy Twojemu dziecku bardzo bogaty sezon treningowy i startowy! Bierzemy udział w licznych seminariach szkoleniowych ze znanymi trenerami z Polski i zagranicy. Ambitne dziecko ma szansę nawet na kilkanaście turniejów rocznie, nie licząc obozów i innych wydarzeń!

– Ciekawe wydarzenia towarzyskie dla dzieci związane z posiadaniem własnej sali przez nasz klub: nocowania z licznymi atrakcjami, urodziny, klubowy Sylwester itp.

– Posiadamy profesjonalny sprzęt do uprawiania sportu na najwyższym poziomie.

– Posiadamy własną siłownię dla klubowiczów.

– KS Centuria Toruń to ciągle aktywna kadra, biorąca udział w seminariach i obozach szkoleniowych, podnosząca swoje kwalifikacje i otwarta na współpracę ze wszystkimi, którzy pomogą nam jeszcze się rozwijać.

– Klub korzysta ze wsparcia finansowego Urzędu Miasta Torunia w ramach dotacji rocznych.

Charakteryzuje nas spory zapał! W pełni poświęcamy się temu, co robimy i mamy daleko idące marzenia związane z CENTURIĄ!