O klubie

– Treningi na własnej sali! Mieści się ona na Placu 18 stycznia 4, na „Dworcu Miasto”. Dookoła znajdują się darmowe parkingi. Lokalizacja w samym centrum jest dobrym kompromisem, aby stać się klubem TAE KWON DO z prawdziwego zdarzenia, dla ludzi z całego Torunia. Odbywają się w nim wszystkie zajęcia, od sekcji przedszkolnych po dorosłych, od Taekwon-Do ITF po Taekwondo WTF. Szczegóły w zakładce „treningi”.

– Prócz sztuki walki uczymy adeptów honorowego oraz godnego zachowywania się poza salą.

– Egzaminy na kolejne stopnie (kolorowe pasy).

– Zawody sportowe! Półkolonie! Obozy! Ciekawe akcje, np. co roku zapraszamy trenerów z dalekiej Korei!

– Posiadamy profesjonalny sprzęt do uprawiania sportu na najwyższym poziomie.

– Klub korzysta ze wsparcia finansowego Urzędu Miasta Torunia w ramach dotacji rocznych.

Charakteryzuje nas spory zapał! W pełni poświęcamy się temu, co robimy i mamy daleko idące marzenia związane z CENTURIĄ!