12.10.19 XI Techniczne Mistrzostwa Polski i Huzar Cup (Białystok). Wiele medali Torunian !

Czwórka Centurian wystarczyła, by przywieźć sporo medali oraz statuetek z XI Technicznych Mistrzostw Polski oraz z towarzyszącego im turnieju Huzar Cup, które odbyły się 12 października w Białymstoku. Na najważniejszej polskiej imprezie związanej z układami formalnymi Taekwondo WT wystąpiliśmy indywidualnie oraz wystawiliśmy jedną parę mieszaną dzieci. Tymoteusz Chybiński został Mistrzem Polski (złoty medal) dzieci do lat 9! Złoty medal indywidualny dorzucił w turnieju Huzar Cup. Złoto w parach mieszanych zdobył zaś z klubową koleżanką Zuzanną Błażejewską. To dało mu nagrodę za najlepszego zawodnika Huzar Cup!

Zuzanna Błażejewska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski młodzików. W Huzar Cup nie miała sobie równych i wygrała złoto. Do tych medali dorzuciła jeszcze wspomniane złoto z Tymkiem w parach.

Kadetka Agata Dondalska wygrała złoty medal w Huzar Cup. Podobnie (również kadetka) Milena Downar, która w tym samym turnieju stanęła na najwyższym stopniu podium.

Warto dodać, że dwa tygodnie temu Tymoteusz, Agatka i Zuzanna, którzy teraz wystąpili i zdobyli techniczne medale w Białymstoku, wygrali swoje drabinki walk w słowackiej Sninie, potwierdzając, że dobrze czują się w każdej z wielu gałęzi sztuki walki Taekwondo.

Teraz czeka nas Puchar Polski w Legionowie, a później Liga Taekwondo Wesołek, gdzie prócz walk i form, nasi taekwondocy będą mogli wykazać się w konkurencjach szybkościowych oraz skocznościowych.