9.04.2017 Puchar Poomsae oraz sprawnościówki w Bydgoszczy. Worek medali toruńskich Centurian!

Centuria Torun WTF9 kwietnia w Bydgoszczy odbył się Puchar Polski w układach formalnych Taekwondo Olimpijskiego oraz towarzyszące tej imprezie zawody sprawnościowe dzieci. Toruńską Centurię reprezentowało dwudziestu zawodników w tym trzech w układach formalnych. W konkurencjach sprawnościowych udało się torunianom zdobyć prawdziwy worek medali. W tych najbardziej oczekiwanych miłym zaskoczeniem jest zdobycie medalu przez każdego toruńskiego taekwondzistę! Tymoteusz Chybiński po raz kolejny zdobył na tym turnieju złoty medal, a jego debiutująca siostra stanęła na drugim miejscu podium! Milena Downar zajęła z kolei trzecie miejsce, a zatem z Bydgoszczy Centuria przywiozła po jednym krążku złotym, srebrnym i brązowym.