7.12.2019 Finał Ligi Taekwondo Wesołek w Śremie

27 dzieciaków reprezentowało Centurię Toruń na finale Ligi Taekwondo Wesołek w Śremie. Z finałowej edycji przywieźliśmy 5 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe medale z walk, a także 11 medali ze sprawnościówek i poomsae, a zatem łącznie 22 krążki.

Kilka osób się przełamało, np. swoje pierwsze walki wygrał Maksymilian Chlebiej. Temu służą takie turnieje i Liga – by się przełamywać, oswajać z atmosferą rywalizacji i potem móc próbować na Pucharach Polski. Cieszymy się, że coraz większa liczba rodziców ufa nam i wysyła z Centurią swoje pociechy. Wszak najmłodsi uczestnicy mieli po 5 lat i już zaznali smaku wyjazdowej przygody z Taekwondo.

Zuzia Błażejewska zajęła drugie miejsce klasyfikacji młodzików w podsumowaniu tegorocznej Ligi Taekwondo Wesołek. Oznacza to, że była drugim najbardziej wszechstronnym młodzikiem edycji punktując we wszystkich konkurencjach w tym oczywiście w walkach. 10cio latka zgarnęła za ten sukces swój pierwszy czek!

Centuria Toruń jako klub zdobyła puchar za 3 miejsce klasyfikacji generalnej walk w tegorocznej edycji Ligi Taekwondo Wesołek, pozostaje podziękować wszystkim uczestnikom za kolejne skromne trofeum do klubowej gabloty. Dziękujemy również zaprzyjaźnionym instruktorkom oraz rodzicom za pomoc w opiece nad tak dużą gromadką dzieci.