18.06.17 Poprawiamy kondycję na… boisku.

Różne są pomysły na poprawę kondycji, a czym bliżej lata – tym są one luźniejsze. 18 czerwca zorganizowaliśmy mecz piłki nożnej z drużyną „Orzeł Bydgoszcz”, która tego roku zgłosiła się do rozgrywek o Puchar Polski PZPN! Jako „Centuria Taekwondo Toruń” zagraliśmy na pełnowymiarowym boisku, dwie połowy po 45 minut, z namalowanymi liniami, zawieszonymi siatkami i sędzią. Końcowy rezultat to… 10:4 dla Centurii! Najważniejsze jednak, że można było pobiegać sobie w słońcu, wzmocnić płuca i integrować się w centuriowym gronie na nowy sposób.

Fajnie, że udało się zebrać skład i nawet kilku rezerwowych. Grało kilku zawodników z grupy starszej, kilku małolatów i rodziców.

Po meczu część udała się na ognisko, gdzie dołączyli także pozostali klubowicze. Nie ma jak tradycyjna „gięta” po wygranym meczu! I chyba wygranym sezonie, bo w Centurii wszystko rozwija się tak jak powinno. To dzięki wspaniałym ludziom z którymi można góry przenosić, dziękujemy!