13.10.2018 X techniczne mistrzostwa Polski Taekwondo WT oraz Huzar Cup (Białystok). Medale!

Tymoteusz Chybiński oraz Zuzanna Błażejewska wygrali swoje kategorie (i tym samym zdobyli złote medale) układów formalnych, a Agata Dondalska przywiozła srebro (drugie miejsce) z turnieju w Białymstoku. Warto dodać, że Agatka przegrała ze zwyciężczynią 11.57 do 11.54 (jest to suma not za dwa układy), a więc było bardzo blisko kompletu złotych medali! Tym bardziej, że w parze Tymek i Zuzia pokonali parę gospodarzy i również dorzucili po złotym medalu do swojej kolekcji oraz dla toruńskiej Centurii!

W zawodach wzięło udział łącznie prawie 150 zawodników, zważywszy na fakt, że to same formy (póki co mniej popularne w Taekwondo WT od zawodów walk) – wynik był niezły!

Na zdjęciu nasze trofea oraz trofea kolegi z Bydgoszczy (jechaliśmy wspólnym busem z UKS 10 oraz MUKS 15 Bydgoszcz).

Cieszymy się wynikiem naszych najmłodszych, będziemy z nimi jeździć, zdobywać doświadczenie, mając nadzieję, że to zaprocentuje w przyszłości i wychowamy mistrzów Polski seniorów, a może nawet reprezentantów kraju!

Dzień przed zawodami w wąskim gronie czarnych pasów spotkaliśmy się późnym wieczorem na treningu z trenerem kadry poomsae – Pawłem Baranowskim oraz solenizantem, koreańskim mistrzem Kangiem. Szlifowaliśmy poszczególne techniki oraz całe układy. Mistrzowi życzymy sto lat oraz owocnej pracy w Polsce!