10-12.05.24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Dolnośląskie. Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w walkach/Taekwondo Olimpijskie. Zgorzelec.

W dniach 10-12 maja 2024 r. w Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim – XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych. (…) Klub Centuria triumfował zdobywając aż trzy złote medale i dzięki temu – jako jedyny klub w Polsce – mamy aż trzech Mistrzów Polski! To niezwykłe osiągnięcie, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że przypadło ono w 10. rocznicę istnienia toruńskiego klubu (…) – torun.pl. Złote medale wywalczyli: Marcel Iwicki w kategorii -37 kg, Gabriela Wrzeszcz w kategorii -44 kg oraz Julia Masłowska w kategorii -29 kg.

Za pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski medal dostaje także trener, dziękujemy! To duże wzruszenie stanąć ze swoim wychowankiem na podium, bo za tym kawałkiem blachy stoi naprawdę dużo pracy, a co jeszcze stanąć tam trzykrotnie!

Paula Górska, Dominika Lipińska i Adam Dondalski odpadli w pierwszych walkach, ale dali z siebie wszystko. Gratulacje za występ, głowy już dawno podniesione do góry, tym bardziej że dla dziewczyn to pierwsze Mistrzostwa Polski.