„Gabi” w trzech kujawsko-pomorskich dziennikach !

Niedawno informowaliśmy, że nasza zawodniczka Gabriela Wrzeszcz, zajęła II miejsce w województwie kujawsko-pomorskim w plebiscycie-zabawie „Gazety Pomorskiej” na sportowy talent 2020 roku po wcześniejszym wygraniu etapu toruńskiego. Teraz kilka słów o „Gabi”, które pojawią się w poniedziałek w… „Nowościach”, „Expressie Bydgoskim” oraz w „Gazecie Pomorskiej”! Gabriela Wrzeszcz (11 lat) od zaledwie dwóch lat trenuje Taekwondo Olimpijskie w toruńskim klubie KS Centuria. Jak na młodzika może się jednak pochwalić sukcesami. Trudny covidowy rok startowy Gabriela zaczęła na turnieju w niemieckim Ahlbeck (29.02.20 Pomerania Open), gdzie zdobyła srebrny medal w walkach. Najważniejsze zawody dla młodzików (dzieci 10-12 lat) odbyły się 21.11.2020 w Bydgoszczy, a były to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy B. Centuria Toruń zajęła na nich trzecie miejsce drużynowo w klasyfikacji końcowej, a przyczyniła się do tego między innymi Gabriela Wrzeszcz, zdobywając złoty medal w walkach oraz srebrny w konkurencjach sprawnościowych. 6 grudnia 2020 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się Świętokrzyska Olimpiada Taekwondo. Gabriela Wrzeszcz została wybrana młodziczką zawodów odbierając okazały puchar oprócz wcześniej wywalczonych: złotego medalu w walkach i drugiego złota w konkurencjach sprawnościowych Taekwondo WT. Prócz zawodów, toruńska zawodniczka brała udział w obozach sportowych (letni, zimowy) oraz seminariach z trenerami kadry narodowej w Toruniu i Giżycku. Z taką aktywnością wyjazdową i pasją wkładaną w każdy trening – na pewno nie są to ostatnie sukcesy Gabrysi, a wręcz przeciwnie, zaledwie pierwsze przetarcia.