Grafik oraz ustalenia powrotu na salę od 18 maja !

USTALENIA DOTYCZĄCE POWROTU NA SALĘ OD 18.05.2020

– Ćwiczymy w 12sto osobowych grupach, na które musimy się zapisać maksymalnie do wieczora-dzień przed treningiem. Robimy to TYLKO mesendżerem/facebookiem na prywatne konto Dorota Sadowska , lub pisząc precyzyjnego (!) smsa na klubowy numer: 690 927 994. Zapisać się trzeba na KAŻDY pojedynczy trening. Zapisanie się, a nie pojawienie się oznacza „bana” na dwa treningi. Wpisuj się według grafiku poniżej i w odpowiednią grupę! Ranna jest luźna, ale bez dzieci 3-5 i nawet 6-7 lat, raczej od 8 roku życia do dorosłości.

– Kto wraca na salę, a zapłacił postojowe za maj musi dopłacić resztę składki członkowskiej.
 
– Trenujemy w obuwiu sportowym-zmiennym. Szatnie nie mogą być otwarte, a więc przychodzimy w ciuszkach do treningu/przebieramy się w aucie – generalnie ubrani na trening. Z tego powodu nie jest wymagany dobok. Nie ćwiczymy (nie musimy prawnie) w maseczkach chyba, że ktoś chce.
 
– Czekamy pod klubem na trenera, który przyjdzie po grupę, spisze grupę i musi zmierzyć jej temperaturę.
 
– Rodzice, zgodnie z wytycznymi które dostaliśmy, nie mogą przebywać w klubie podczas zajęć. Odbieramy dziecko sprzed klubu.
 
– Klub po każdej grupie jest dezynfekowany, a na ścianach zainstalowane są pojemniczki z płynami do dezynfekcji.
 
– Dla tych, którzy chcą dalej trenować online i jeszcze nie zdecydowali się na powrót na salę ustawiana będzie kamerka, by mogły robić w domu to, co grupa. Postaramy się tłumaczyć zadania w pobliżu kamerki, ale nie będziemy mogli skupiać się na monitorze tyle, co dotychczas – nasza uwaga skierowana będzie na grupę na sali. By uczestniczyć w treningu online trzeba tak samo, dzień przed konkretnym treningiem potwierdzić swą obecność i spytać o której ma się łączyć – to na prywatne konto Łukasz Centuria Sadowski
 
– Przed pierwszym treningiem na sali dziecko musi oddać kartę kwalifikacyjną COVID-19 oraz zgodę na uczestnictwo w treningach. Wzór będzie udostępniony na Grupie klubowej i trzeba to wydrukować.