15.12.2018 IV Turniej Mikołajkowy Centurii Toruń !

Pod hasłami walki z nałogami (przy wsparciu Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Torunia) odbył się IV Turniej Mikołajkowy toruńskiej Centurii. Wobec czekających nas w najbliższej przyszłości wyzwań dużo większego kalibru, od tej edycji klubowy turniej na święta będzie organizowany na naszej sali, tym bardziej, że możemy uznać, że się udał! Podzieliliśmy klubowiczów na grupki – na starsze i na młodsze dzieci, wszyscy rywalizowali w dwóch konkurencjach. Niestety wielu Centurian zabrakło i bawiliśmy się w skromnym gronie 54 dzieciaków (gdyby przyszli wszyscy zapisani, byłby rekord…), wyłącznie z naszego klubu.

W klubowej siłowni rozłożony był poczęstunek, w tym miejscu dzięki dla wszystkich, którzy coś przynieśli, a także dla jednej z mam, która przygotowała pyszne jak zwykle babeczki.

Mamy nadzieję, że sport odciągnie przynajmniej część trenujących u nas dzieci od marnowania sobie życia (i talentu) przy alkoholu i innych używkach oraz uznawania ich za jedyny sposób miłego spędzania czasu, co jest niestety znakiem czasów.

Dziękujemy rodzicom, którzy wsparli turniej, od tej najmniejszej po największą rzecz na niego przekazaną!

Podziękowania dla firmy EUROGRAWER za to, że po raz kolejny wykonała medale oraz dyplomy!

Dziękujemy również kilku starszym klubowiczom, którzy byli sędziami i poświęcili sobotnie popołudnie dla Centurii!

Co ciekawe, trenerzy wraz z trzynastką zawodników po Turnieju Mikołajkowym spakowali się i pojechali… do Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie dzień później wzięliśmy udział w ostatnich zawodach w tym roku, zdobywając wiele medali w tym pierwszych miejsc w walkach.

>>Galeria z soboty na facebooku Centurii<<